Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

02 Nad SzklarkSprawozdanie z Rajdu KGHM Karkonosze. W dniu 05.06.2004r., pod wodzą przewodnika sudeckiego, kol. Waldemara Małka, wyruszyliśmy na szlak dorocznego Rajdu KGHM - KARKONOSZE 2004. Nasza grupa, należąca do KTP "SZNURÓWA", reprezentująca Hutę Miedzi "Legnica", liczyła 45 osób. Wyposażeni w śpiewniki, odznaki i czapki turystyczne, wyruszyliśmy z malowniczej miejscowości Borowice. Ze względu na deszcz, trasa wędrówki uległa korekcie. Z Borowic, przez Przesiekę i Jagniątków dotarliśmy do Michałowic. Przenocowaliśmy w schronisku PTSM "Złoty Widok". Po drodze zwiedziliśmy Wodospad Podgórnej w Przesiece i willę Gerharda Hauptmanna w Jagniątkowie.

Po zakwaterowaniu i przygotowaniu ogniska przystąpiliśmy do konkursu turystycznego, który przygotował kol. Małek. W czasie jego trwania, odwiedzili nas główni organizatorzy Rajdu, czyli Zarząd KGHM. Konkurs wygrał, w wielkim stylu, kol. Józef Wieczorek.

W dniu 06.06.2004r., wcześnie rano opuściliśmy gościnne progi schroniska. Przez wodospady Szklarki i Kamieńczyka, zmęczeni, ale szczęśliwi i w komplecie, zameldowaliśmy się na mecie Rajdu, na terenie ośrodka "BORNIT" w Szklarskiej Porębie.

Po spożyciu posiłku i wysłuchaniu koncertu zespołu "Brathanki", wróciliśmy do Legnicy.

Każdy prawdziwy turysta wie, jak wielkie znaczenie ma wspólne spędzenie czasu i poznawanie środowiska. KTP "SZNURÓWA" uczestniczy w wielu imprezach turystycznych, zrzeszając "starych" i "młodych".

Najmłodszą uczestniczką Rajdu była Małgosia Matczuk - 3 latka, a najstarszym kol. Lucjan Czyżowski - 68lat.

Prezes KTP "SZNURÓWA"
Andrzej Kowalski

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy