Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

RAJD KGHM 2008 Doroczny Rajd KGHM odbył się w terminie 07-08.06.2008. Naszej grupie, liczącej 50 osób, przewodził kolega Waldemar Małek.
Już podczas podróży, w autobusie, odbył się pierwszy konkurs, który wygrała koleżanka Natalia Owad.
Po zakwaterowaniu w Ośrodku F.W.P. w Lądku Zdroju, udaliśmy się na wycieczkę po okolicach uzdrowiska. W tym dniu dopisała nam pogoda.
W konkursie turystycznym, przeprowadzonym przez prezesa PTTK przy H.M. Legnica , Krzysztofa Króla, kolejne miejsca zajęli:
1. Kol. Jacek Kuzio
2. Kol. Maria Białow
3. Kol. Joanna Kurek
Po kolacji był czas wolny. Część uczestników wybrała spacer, zwolennicy piłki nożnej oglądali Mistrzostwa Europy, inni bawili się w restauracji „Zdrojowej".
W niedzielę od rana padał deszcz, ale zakończenie rajdu odbyło się bez przeszkód. Uczestnicy wystąpili w pomarańczowych koszulkach z logo HM Legnica.
Jak zawsze wybrano najmłodszych i najstarszych uczestników. W naszej grupie najmłodszy był Michał Owad (4 lata), najstarszy był Lucjan Czyżowski (72 lata), który był jednocześnie najstarszym uczestnikiem całego rajdu.
Po poczęstunku i miło spędzonym czasie, udaliśmy się do domu

Andrzej Kowalski
Prezes KTP „SZNURÓWA

Galeria"

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy