Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   
Marsz Na Orientację 2019

28.09.2019 – STANISŁAWÓW   Już od dobrych paru lat Rodzinny Marsz Hutników na Orientację odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji którą jest Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna. Po czterech latach ponownie miejscem imprezy jest Stanisławów.

Dzięki uprzejmości Gminy Męcinka impreza odbyła się w gminnej wiacie. Do uczestnictwa w imprezie motywowała piękna, słoneczna pogoda a także lasy pełne grzybów. Tradycyjnie na początku imprezy został przedstawiony regulamin Marszu. W dalszej kolejności nastąpiło formowanie się drużyn i losowanie kolejności startu. Drużyny miały do pokonania pięcio-kilometrową trasę na której trzeba było odnaleźć osiem punktów kontrolnych i w obecności sędziego punktowego rozwiązać zadania. Po dotarciu drużyn na metę oraz posileniu się pysznym żurkiem, bigosem i kiełbasą nadszedł czas na integrację. Po ogłoszeniu werdyktu zwycięskim drużynom wręczono nagrody i dyplomy. Oprócz tego każda z drużyn otrzymała pakiet złożony z różnego rodzaju drobnych upominków i materiałów promujących Międzypokoleniową Sztafetę turystyczną . Co dobre to szybko się kończy, wsiadamy więc do autokarów i udajemy się do Legnicy. Za rok kolejny 34 Marsz. A gdzie? Jest jeszcze trochę czasu…

W imprezie udział wzięło 83 osoby, w tym 25 to dzieci i młodzież.

Z turystycznym pozdrowieniem!!!

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy