Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   
51 Rajd Kaczawski Hutników Miedzi  Kaczorów 2019

 

W dniach 13-16.06.2019 r. odbył się 51 Rajd Kaczawski Hutników Miedzi. Uczestnicy Rajdu przemierzali szlaki turystyczne Gór Kaczawskich, Rudaw Janowickich oraz Kotliny Jeleniogórskiej na pięciu trasach pieszych oraz jednej rowerowej. Największą popularnością jak zwykle cieszyły się trasy jednodniowe. Piechurom na trasach wielodniowych doskwierał nieziemski upał, który w sobotnie popołudnie przeszedł w burzę z gradem. Za to w dzień zakończenia Rajdu temperatura spadła do około 20 stopni stwarzając świetne warunki do wędrowania.

Uczestnicy wszystkich tras spotkali się w niedzielę około godziny 13-tej na terenie rekreacyjnym Restauracji „Nad Potokiem” w Kaczorowie, gdzie uzupełnili utracone w czasie marszu kalorie. Po uroczystym otwarciu uroczystości zakończenia Rajdu uczestnicy mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji takich jak gry i animacje ruchowe dla dzieci, warsztaty z robotyki, warsztaty robienia świec zapachowych. Nie zabrakło licznych konkursów z „Omnibusem” na czele. Ale największym wzięciem cieszył się parkiet na którym tańczyliśmy w rytm świetnych „kawałków” granych przez zaprzyjaźniony zespół z Liberca. Ale cóż! Co fajne to się szybko kończy.

Wsiadamy do autokarów i udając się do Legnicy kombinujemy, gdzie spotkamy się na kolejnym 52 Rajdzie. W imprezie wzięło udział 210 osób z czego 55 to dzieci.

Z turystycznym pozdrowieniem!

Piotr Matczuk

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy