Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

32 RODZINNY MARSZ HUTNIKÓW NA ORIENTACJĘ  29.09.2018 r. – Muchów

Cały tydzień poprzedzający imprezę jest zimno i pada deszcz. Wreszcie przychodzi sobota 29 września czyli dzień na który spece od prognoz meteo, zapowiadają przyzwoitą pogodę. Co prawda ranek chłodny i rześki ale bardzo słoneczny. W promieniach słońca wsiadamy do autokaru pod legnickim Lidlem i udajemy się do Muchowa. Na miejscu, na terenie przepięknego przypałacowego parku uczestnicy łączą się w drużyny a następnie losowanie kolejności startu.

Zadaniem każdej drużyny jest rozwiązanie konkursu startowego a następnie odnalezienie na podstawie otrzymanej mapy siedmiu punktów kontrolnych. Na każdym punkcie kontrolnym należało rozwiązać zadanie w obecności sędziego punktowego. Po ok trzech godzinach rywalizacja została zakończona. Klasyfikacja przedstawiała się następująco:

III miejsce zdobyła drużyna „GRIZZLY”” w skład której wchodzi rodzina Pani M. Winter-Karamon wraz z B. Najdzińską i A. Jasak

II miejsce drużyna „PIESKI” czyli rodzina Pana M. Dąbrowskiego

I miejsce przypadło drużynie „Bieszczadzkie Anioły” skład której stanowią A. Kędziak z córką, D. Duszak oraz rodzina Pana T. Mazura

Po rozdaniu nagród, dyplomów i upominków dla wszystkich „dzieciaków” przyszedł czas na konsumpcję oraz integrację. Już od ładnych paru lat Marsz na Orientację odbywa się w ramach Międzypokoleniowej Sztafety turystycznej.

W imprezie udział wzięło 82 osoby z czego 23 to dzieci i młodzież.

Do zobaczenia za rok na 33 edycji Marszu – miejmy nadzieje, że równie słonecznej.

Z turystycznym pozdrowieniem !!!

Piotr Matczuk

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy