Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

25 Marsz Hutników na Orientację - 24.09.2011 Grobla  Urzeczeni ubiegłoroczną edycją Marszu postanawiamy również i tym razem zorganizować tę imprezę przy chatce Turystycznej „Poganka” w Grobli, malowniczo położonej wsi w centrum Parku Krajobrazowego Chełmy. W tym roku ta impreza obchodzi swój mały jubileusz. To już 25 raz amatorzy aktywnego wypoczynku z mapą i kompasem spotykają się aby odszukać ukrytych w podgórskich lasach punktów orientacyjnych. W imprezie wzięła udział rekordowa liczba uczestników bo aż 82 osoby w tym 28 to dzieci i młodzież. Pierwszym zadaniem było ułożenie jak najwyższej wieży z klocków w przeciągu 2 min na nierównej powierzchni. Następnie startująca drużyna otrzymywała mapę z naniesionymi punktami kontrolnymi, które należało odnaleźć w terenie i pobrać od sędziów punktowych kolejne zadania do rozwiązania. Na mecie drużyna musiała stawić się w komplecie i z rozwiązanymi zadaniami. 
 
 Wyniki rywalizacji przedstawiały się następująco:
 
 III miejsce zdobyła drużyna „Bułeczki” w składzie: Hania, Sylwia i
 Dominik Bochenek
 II miejsce zdobyła drużyna „Niedźwiedzie Grizzli” w składzie: Monika, Małgorzata, Krystyna, Michał i Damian Drozd.
 I miejsce zdobyła „Drużyna Rodzyna” w składzie: Magda, Anna i Artur Ćwiklińscy, Ewa Korus i Halina Merwa.
 
 Po zaciętej rywalizacji przyszedł czas na uzupełnienie straconych kalorii pysznymi pierogami i czerwonym barszczem przygotowanym przez sympatyczne gospodynie z Grobli. Następnie odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców i upominków dla wszystkich maluchów biorących udział w imprezie.
 Wspaniała atmosfera i piękna słoneczna pogoda spowodowały że była to bardzo udana impreza.
 Do zobaczenia za rok, znowu w Grobli.
 
 
 Z turystycznym Pozdrowieniem !!!
 Piotr Matczuk
  

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy