Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

DSC05866Zimowe Szaleństwo Przesieka 25-27.01.2013 r. W końcu przyszła do Nas długo wyczekiwana, prawdziwa zima. Czas pakować plecaki i ruszać na Zimowe Szaleństwo. Na parkingu przy legnickim „Lidlu" stawiła się 47 osobowa grupa, w tym 3 dzieci. Miejsce imprezy to Przesieka, a konkretnie „Rezydencja Markus". Po zakwaterowaniu, korzystając z pięknej pogody wybieramy się na spacer, na pięknie ośnieżoną Górę Chojnik. Po obiadokolacji pojawia się grupa muzyczna z Jeleniej Góry, która zabawia nas do późnej nocy.
Następnego dnia wita nas słonko, pogoda wprost wymarzona na przechadzkę, ale w tym dniu dzielimy się na dwie grupy, pierwsza idzie na piechotę do Borowic, zaliczając po drodze Wodospad Podgórnej a druga z saneczkami w rękach, na pobliską górkę. Tego dnia czeka nas kolejna atrakcja. Po obiedzie wyjeżdżamy autokarem do Jeleniej Góry, gdzie w ramach Transgranicznego Festiwalu Przestrzeni Publicznej oglądamy pokazy laserowe, iluminacje, występy teatrów ognia i mappingi na ścianie ratusza. Po powrocie z Jeleniej Góry nie idziemy spać. Spotykamy się w świetlicy, gdzie w poczet członków KTP „Sznurówa" przyjmujemy cztery nowe osoby. Następnie do późnych godzin nocnych przy dźwiękach gitary Kol. Andrzeja Ossolińskiego śpiewamy najpierw kolędy a potem repertuar z klubowego śpiewnika.
Niedziela również wita Nas słońcem. Po śniadaniu żegnamy ośrodek, pakujemy nasze bagaże do autokaru i udajemy się do zaprzyjaźnionego z „Markusem" obiektu o nazwie „Mimoza". Tam na boisku rozgrywamy rozmaite konkurencje saneczkowe i nie tylko. Np. rzut śnieżkami do celu, lepienie bałwana, itp. Ale co dobre to się szybko kończy. Po smacznym obiadku, wsiadamy do autokaru i sprawnie docieramy do Legnicy.


Z turystycznym pozdrowieniem !!!
Anna i Piotr Matczuk

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy