Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

podssez2012-0001Podsumowanie Sezonu Turyst. Bystrzyca Górna 24-25.11.2012r. Na miejsce tej imprezy została wybrana „Willa Justynka" mieszcząca się w Bystrzycy Górnej koło Świdnicy. Lecz z Legnicy jedziemy nieco dłuższą trasą przez Wałbrzych. W pod wałbrzyskim Lubiechowie znaczna część grupy wysiada z autokaru i pokonuje pieszo trasę do Bystrzycy, zaliczając po drodze urokliwe, położone w lesie Jeziorko Daisy. Pozostała część grupy jedzie do Jedliny Zdroju. Tam do zobaczenia jest remontowany od paru lat Pałac Jedlinka, gdzie w latach 1944–45 mieściło się biuro projektowe nazistowskiej Organizacji TODT. Po przejściu trasy i zwiedzeniu pałacu cała grupa pojawiła się w Willi Justynce.  Po  zakwaterowaniu i obiadokolacji rozpoczęliśmy Nasze coroczne podsumowanie. Imprezę rozpoczęliśmy odśpiewaniem na stojąco Hymnu Klubowego. Następnie został zaprezentowany przez Andrzeja Kowalskiego i Piotra Matczuka w postaci prezentacji, przegląd wydarzeń 2012 roku. Tradycyjnie na koniec sezonu ma miejsce rozstrzygnięcie rankingu: „Piechur Roku", który tym razem przypadł Koleżance Krystynie Drozd. Kolejnym punktem było rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Sezon Turystyczny 2012" (III miejsce zdobyła Grażyna Kubicz, II miejsce Patryk Białow a I miejsce przypadło Dariuszowi Droździelowi). Następnie odbył się pokaz prezentacji: Koleżanka Joanna Kurek zaprezentowała swój pobyt w Izraelu a Kolega Andrzej Czubak wyprawę do Ekwadoru. Na tym zakończyliśmy podsumowania klubowych dokonań. Teraz nadszedł czas na zabawę. Na salę wkroczyły urocze wróżki (Ania Ćwiklińska, Ania Matczuk i Joanna Kurek). Odczytane zostały wróżby, horoskopy. Rozegrane zostały również przezabawne konkursy. Wreszcie nadszedł czas na długo oczekiwane tańce, które trwały aż do późnej nocy.

Nazajutrz po śniadaniu, był czas na spacery po Bystrzycy, która okazała się całkiem ciekawą miejscowością. Niestety fajne rzeczy szybko mają swój kres. Wsiadamy więc do autokaru i jedziemy do Legnicy, robiąc w Strzegomiu postój w czasie którego zdobywamy szczyt Krzyżowej Góry, skąd mamy przepiękne widoki na okolice.
W imprezie udział wzięło 54 osoby w tym 5 to dzieci i młodzież.

Z turystycznym pozdrowieniem !!!
Piotr Matczuk

Zobacz galerię

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy