Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

SplywDunajcemWyprawa w BESKID SĄDECKI i PIENINY W dniach 6 - 13 września br. Klub Turystyki Pieszej "Sznurówa" zorganizował dla swoich członków wyprawę turystyczno-krajoznawczą w Beskid Sądecki i Pieniny. W wyprawie wzięło udział 17 osób. Baza wypadowa znajdowała się w Szczawnicy przez , którą przepływa rzeka "Grajcarek" wpadająca do "Dunajca".
Na czas pobytu zaplanowano i zrealizowano 5 wycieczek pieszych w tym jedna w połączeniu ze spływem Dunajcem. W trakcie tych wycieczek uczestnicy przeszli przez "Trzy Korony" (Orlicę), Sokolicę, wąwóz Homole, wąwóz Międzyskalny, rezerwat "Białej Wody" a "Przełom Dunajca" oglądali idąc po stronie Słowackiej wzdłuż "Przełomu" płynąc tratwami i oglądając z góry.
Jeszcze jedna wyprawa zakończyła się szczęśliwie dzięki ładnej pogodzie i zdyscyplinowaniu uczestników, którzy powrócili zadowoleni z postanowieniem zorganizowania za rok podobnej wyprawy w okolice Krynicy Górskiej.

z Turystycznym Pozdrowieniem
Wieczorek Józef

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy