Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   
   

marsz2012-06426 Rodzinny Marsz Hutników na Orientację – Grobla 22.09.2012 r. Już po raz trzeci amatorzy aktywnego wypoczynku z mapą i busolą wybrali się do Grobli, aby pobiegać po atrakcyjnych wzniesieniach Pogórza Kaczawskiego. Frekwencja dopisała. W imprezie udział wzięło 75 osób w tym 20 to dzieci i młodzież. Zostało sformowanych 14 drużyn, które zanim wystartowały musiały rozwiązać łamigłówki logiczno - sprawnościowe. Drużyny startowały w 5-cio minutowych odstępach i miały za zadanie odnaleźć 5 ukrytych w terenie punktów kontrolnych, na których rozdawane były zadania do rozwiązania.
Najlepsza okazała się drużyna o wdzięcznej nazwie TUPTUSIE w składzie: Teresa, Joanna, Dagmara, Tomasz, Wojciech Skulimowscy oraz Małgorzata i Dariusz Dobruccy.
Drugie miejsce zdobyła drużyna 4D w składzie: Krystyna, Monika, Damian i Michał Drozd.
Trzecie miejsce zajęła ekipa o nazwie BRACTWO KURKOWE w składzie Joanna Kurek, Maria Żmijewska, Andrzej Czubak i Marek Dąbrowski.
Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody w postaci podręcznego sprzętu turystycznego oraz dyplomy. Nagrody otrzymały również wszystkie dzieciaki w postaci zabawek, latarek turystycznych i pamiątkowych dyplomików.
Kwatermistrzostwo zapewniła jak zwykle miejscowa ekipa pod wodzą sołtysa Grobli, Pana Edwarda Jaskota. Z pewnością impreza była udana, głównie dzięki wspaniałej atmosferze wśród uczestników i sprzyjającej pogodzie.
Sędziami na punktach kontrolnych byli: Wiesław Hałka, Bronek Wróbel, Marek Kiprian, Dariusz Droździel i Paweł Sobol.
Sędziami pomocniczymi byli Krzysztof Król i Piotr Matczuk.
Sędzia Główny to Lech Blajchert.

Do Zobaczenia za rok na 27 Rodzinnym Marszu na Orientację !!!

Z turystycznym pozdrowieniem !!!
Piotr Matczuk

Galeria

   
© Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy